Mecz Birmingham vs Watford zakończony wynikiem 1-1 na stadionie St Andrew's Stadium dnia 2022-08-16 18:45

 

Pierwsza połowa meczu między Birmingham i Watford zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-08-16 18:45 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 4 pomiędzy Birmingham a Watford.

Gole strzelali: G. Hall 19' 1-0 S. Hogan R. Manaj 63' 1-1 K. Sema

Żółte kartki Birmingham: Dion Sanderson 81'

Żółte kartki Watford: Hamza Choudhury 45'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Birmingham stawi czoła Rotherham, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Preston. Kolejno natomiast Watford zmierzy się z Milton Keynes Dons. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Middlesbrough.

Bardzo często fani z zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Dion Sanderson Hamza Choudhury nieustannie gwarantują wyborowym kibicom wiele emocji. Zmagania między graczami są niezwykle zażarte, nie często zdarza się, że są to widowiska nudne. Zdarzają się wyśmienite gole i asysty, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship. Birmingham i Watford oraz ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak St Andrew's Stadium.