Mecz Preston vs Watford, wynik 0-0

Preston vs Watford, wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Preston oraz Watford zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-08-20 14:00 na stadionie Deepdale rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 5. Zmierzyły się Preston i Watford.

Gole strzelali:

Żółte kartki Preston: Robbie Brady 79' Greg Cunningham 90'

Żółte kartki Watford: Rey Manaj 37' Craig Cathcart 83'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Watford:

Główny sędzia meczu to Darren Bond, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Preston stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Cardiff i Coventry natomiast Watford zmierzy się z Milton Keynes Dons. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Middlesbrough.

Dzisiaj liczni fani śledzą potyczki ligi Championship. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Robbie Brady Rey Manaj raz za razem zapewniły pierwszorzędnym kibicom wiele wrażeń. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych orazoglądać spotkania sportowe popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Preston oraz Watford jak ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Deepdale.