Spotkanie między Blackpool i Watford zakończone wynikiem 3-1 dnia 2022-10-08 14:00

Blackpool - Watford, wynik końcowy 3-1. Dnia 2022-10-08 14:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 14 pomiędzy Blackpool a Watford.

Pierwsza połowa meczu między Blackpool a Watford zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: G. Madine 10' 1-0 C. Connolly I. Louza 29' 1-1 J. Yates 81' 2-1 C. Hamilton J. Yates 85' 3-1 S. Lavery

Żółte kartki Blackpool: Dominic Thompson 51'

Żółte kartki Watford: Imrân Louza 88'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Blackpool zmierzy się już z Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Hull City i Preston. Kolejno natomiast Watford zmierzy się z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Luton.

Wierni kibice śledzą ekscytujące poczynania ligi Championship. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Dominic Thompson Imrân Louza wielokrotnie gwarantują wyborowym sympatykom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często zdarza się, iż są to spotkania statyczne. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, książkowe bramki czy asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe znanej ligi Championship. Udział takich lubianych drużyn jak Blackpool i Watford w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Bloomfield Road.