Watford - Swansea, wynik spotkania: 1-2

Pierwsza część spotkania między Watford i Swansea zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-05 18:45 na obiekcie sportowym Vicarage Road odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Watford i Swansea.

Gole strzelali: I. Sarr 34' 1-0 K. Sema O. Ntcham 52' 1-1 M. Grimes B. Cabango 90' 1-2 R. Manning

Żółte kartki Watford: Hamza Choudhury 90' Imrân Louza 90'

Żółte kartki Swansea: Matt Grimes 67' Harry Darling 90' Jay Fulton 90' Joel Latibeaudiere 90' Nathan Wood-Gordon 90'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter meczu - Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Watford stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Millwall i Luton a Swansea podejmie Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Cardiff.

Oddani fani futbolu śledzą ciekawe starcia, które startują w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Hamza Choudhury Matt Grimes wielokrotnie zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Często zdarzają się bezlitosne faule zakończone czerwonym kartonikiem, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Wspaniałe potyczki między piłkarzami z ligi są zajadłe, rzadko bywa, iż są to potyczki statyczne. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Watford i Swansea w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Vicarage Road.