Spotkanie Millwall vs Watford na stadionie The Den dnia 2022-10-19 19:00 - 3-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Millwall a Watford wynik to 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-10-19 19:00 na obiekcie sportowym The Den odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 16. Zmierzyły się Millwall oraz Watford.

Gole strzelali: T. Bradshaw 8' 1-0 T. Bradshaw 26' 2-0 M. Bennett T. Bradshaw 33' 3-0 J. Cooper

Żółte kartki Millwall:

Żółte kartki Watford: Keinan Davis 22' Hassane Kamara 56'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Watford:

Główny sędzia spotkania - David Webb, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Millwall zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Hull City a Watford z Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Coventry.

Liczna grupa fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi Championship. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Keinan Davis często gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Niesamowite walki między piłkarzami są nieustępliwe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze mało interesujące. Trafiamy na idealne sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Millwall i Watford z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak The Den.