Spotkanie Wigan kontra Watford zakończone wynikiem 0-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wigan a Watford wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-10-29 14:00 na stadionie DW Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Wigan i Watford.

Gole strzelali: João Pedro 87' 0-1 Y. Asprilla

Żółte kartki Wigan: Tendayi Darikwa 14' Graeme Shinnie 62'

Żółte kartki Watford: Francisco Sierralta 42' Hamza Choudhury 77'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Watford:

Główny arbiter meczu - Matt Donohue, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wigan stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Swansea i Coventry a Watford z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Reading.

Bardzo często kibice śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Tendayi Darikwa Francisco Sierralta stale serwują kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nader zaciekłe, nie często zdarza się, że widowiska przynudzają. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Wigan oraz Watford w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak DW Stadium.