Back to Top

Ipswich - Watford 0-0

Dnia 2024-04-10 18:45 odbył się mecz między Ipswich oraz Watford zakończony wynikiem 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Ipswich i Watford zakończył się bezbramkowym remisem. Spotkanie, które odbyło się 10 kwietnia o godzinie 18:45 na stadionie Portman Road, w ramach 42. kolejki Championship, nie przyniosło bramek ani jednej z drużyn. Pomimo starań obu zespołów, żadna ze stron nie zdołała pokonać bramkarzy, co zaowocowało podziałem punktów.

Mecz pomiędzy Southampton - Watford zakończony wynikiem 3-2

Spotkanie między Southampton oraz Watford na obiekcie St. Mary's Stadium - końcowy wynik 3-2

Wczoraj, 13 kwietnia 2024 roku, na stadionie St. Mary's Stadium w ramach 43. kolejki Championship, odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Southampton i Watford. Po pełnym zwrotów akcji starciu, ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 3-2 nad rywalami. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Southampton, która zdołała utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego.

Watford kontra Preston wynik meczu 0-0

Na obiekcie Vicarage Road dnia 2024-04-06 14:00 odbył się mecz między Watford i Preston zakończony wynikiem 0-0

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Watford i Preston, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Mecz rozegrany został na stadionie Vicarage Road i mimo starań obu zespołów, żadna nie zdołała pokonać bramkarzy. Spotkanie odbyło się w środę, 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Pomimo braku bramek, emocje towarzyszyły zawodnikom przez całe 90 minut.

Mecz pomiędzy West Brom vs Watford, wynik końcowy 2-2

Mecz West Brom kontra Watford zakończony wynikiem 2-2

W ostatnim starciu rozegranym na The Hawthorns drużyny West Brom i Watford podzieliły się punktami, remisując 2-2 w meczu 40. kolejki Championship. Mimo że wynik na przerwę wskazywał na brak bramek, druga połowa okazała się pełna emocji i goli. Spotkanie odbyło się 7 dni temu, 1 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00.

Mecz Watford vs Leeds zakończony wynikiem 2-2

Dnia 2024-03-29 20:00 na obiekcie Vicarage Road odbył się mecz między Watford i Leeds zakończony wynikiem 2-2

W meczu 39. kolejki Championship, rozegranym 29 marca o godzinie 20:00 na stadionie Vicarage Road, drużyny Watford i Leeds zmierzyły się w emocjonującym starciu. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie drużyny Watford 2-1. Pojedynek obfitował w wiele emocji i akcji, które z pewnością zapadną w pamięci kibiców na długo.

Birmingham - Watford, wynik końcowy 0-1

Spotkanie Birmingham - Watford na stadionie St. Andrew's @ Knighthead Park dnia 2024-03-16 15:00: 0-1

W ostatnim meczu 38. kolejki Championship drużyna Birmingham podejmowała na własnym stadionie Watford. Spotkanie, które odbyło się w St. Andrew's @ Knighthead Park, zakończyło się zwycięstwem gości 0-1. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił już w pierwszej połowie, co okazało się decydujące dla losów rywalizacji między obiema drużynami. Mecz miał miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a od tamtej chwili minęło dokładnie 2 dni, 16 godzin, 35 minut i 45 sekund.

Watford vs Swansea, wynik 1-1

Watford vs Swansea, wynik meczu 1-1

Wczorajszy wieczór na Vicarage Road był pełen emocji, gdy drużyny Watford i Swansea zmierzyły się w meczu 36. kolejki Championship. Po zaciętym starciu obie ekipy podzieliły się punktami, kończąc spotkanie remisem 1-1. Mimo prowadzenia na przerwę Swansea, gospodarze zdołali wyrównać i utrzymać rezultat do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Watford - Coventry 1-2

Spotkanie Watford vs Coventry, wynik 1-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do emocjonującego starcia na Vicarage Road, gdzie miejscowy Watford podejmował drużynę Coventry. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:1, pomimo wyrównanej pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 1:1. Spotkanie odbyło się dwa dni temu o godzinie 15:00, a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej.