Mecz między Stoke City i Watford na stadionie bet365 Stadium: 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Stoke City a Watford wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-08-19 14:00 na obiekcie sportowym bet365 Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 3 pomiędzy Stoke City a Watford.

Gole strzelali: André Vidigal 53' 1-0 K. Hoever

Żółte kartki Stoke City: Luke McNally 29' Wesley Moraes 52' Jordan Thompson 77' Daniel Johnson 83'

Żółte kartki Watford: Ismael Koné 60'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Watford:

Główny arbiter meczu to James Bell, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stoke City zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Rotherham i Preston a Watford z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Birmingham.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze jak Luke McNally Ismael Koné niejednokrotnie zagwarantowały swoim wiernym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki między drużynami są nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze męczą kibica. Często trafiamy na bezwzględne faule, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Stoke City i Watford oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak bet365 Stadium.