Mecz QPR kontra Watford zakończony wynikiem 1-2

W minioną sobotę na stadionie MATRADE Loftus Road odbył się mecz pomiędzy drużynami QPR i Watford w ramach 27. kolejki ligi Championship. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to emocje zdecydowanie wzrosły w drugiej połowie. Ostatecznie to drużyna Watford wygrała to starcie, pokonując QPR 2-1. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Mecz piłki nożnej: QPR - Watford 1-2

W dniu 14 stycznia 2024 roku na stadionie MATRADE Loftus Road odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami QPR i Watford w ramach 27. kolejki Championship. Mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Sprawozdanie z meczu

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoje zespoły od pierwszego gwizdka. Zarówno QPR, jak i Watford stawiały czoła sobie w zaciekłej walce o zwycięstwo.

Po pierwszej połowie wynik na tablicy wciąż pozostawał niezmieniony. Obie drużyny miały okazje, jednak bramkarze stanęli na wysokości zadania, nie pozwalając rywalom na zdobycie gola.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, aż w 60. minucie Jake Livermore otworzył wynik meczu, pokonując bramkarza QPR. Niespełna pięć minut później Livermore ponownie wpisał się na listę strzelców, podwyższając prowadzenie Watford na 0-2.

Kibice QPR nie poddawali się i wspierali swój zespół do końca. Ich zaangażowanie zostało nagrodzone w 77. minucie, gdy Lyndon Dykes zdobył bramkę, zmniejszając straty do minimum.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2 na korzyść Watford. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom, a emocje sięgały zenitu przez całe 90 minut.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. Sam Field, Kenneth Paal i Jack Colback z QPR oraz Jake Livermore, Wesley Hoedt i Tom Dele-Bashiru z Watford zostali ukarani.

Mimo zaciętej rywalizacji, żadna z drużyn nie musiała opuścić boiska z powodu czerwonych kartek.

Następne mecze dla QPR to starcia z Millwall, Huddersfield oraz Blackburn, natomiast Watford zmierzy się z Bristol City, Sheffield Wednesday i Southampton.