Watford vs Swansea, wynik meczu 1-1

Wczorajszy wieczór na Vicarage Road był pełen emocji, gdy drużyny Watford i Swansea zmierzyły się w meczu 36. kolejki Championship. Po zaciętym starciu obie ekipy podzieliły się punktami, kończąc spotkanie remisem 1-1. Mimo prowadzenia na przerwę Swansea, gospodarze zdołali wyrównać i utrzymać rezultat do końcowego gwizdka sędziego.

Wynik: Watford 1-1 Swansea

Mecz pomiędzy drużynami Watford a Swanseą rozpoczął się o godzinie 19:45 na stadionie Vicarage Road. Sędzia główny, Tom Nield, prowadził zmagania na murawie w tej 36. kolejce Championship.

Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele bramek, ale to goście z Swansea wyszli na prowadzenie. To właśnie R. Andrews, strzelec dla drużyny gości, pokonał bramkarza Watford w 18. minucie meczu, ustalając wynik na 0-1 do przerwy.

Druga połowa była bardziej wyrównana, a gospodarze zaczęli naciskać na bramkę rywali. W 57. minucie to R. Porteous świetnie wykorzystał okazję i doprowadził do wyrównania, asystującemu W. Hoedtowi. Wynik 1-1 ożywił emocje na trybunach.

Obie drużyny grały agresywnie, co potwierdzają żółte kartki. Dla gospodarzy kartki otrzymali Jake Livermore, Giorgi Chakvetadze, Ryan Andrews oraz Ryan Porteous. Z kolei w zespole gości na kartki natrafili Josh Tymon i Nathan Wood.

Niestety, emocje sięgały zenitu, a końcówka spotkania przyniosła jeszcze większe napięcie. Mimo to żadna z drużyn nie zdobyła kolejnego gola, a mecz zakończył się remisem 1-1.

Następne wyzwania czekają zarówno Watford, które zmierzy się z Birmingham, Leeds oraz West Brom, jak i Swansea, które spotka się z Cardiff, Sheffield Wednesday oraz QPR. Kibice już czekają na kolejne widowisko na boisku, pełne pasji i zaangażowania.