Spotkanie między Preston i Watford dnia 2023-12-16 15:00: 1-5

W minioną sobotę, na stadionie Deepdale, odbył się mecz pomiędzy drużynami Preston i Watford w ramach 22. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-5 na korzyść drużyny gości. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1, lecz po przerwie to Watford dominowało, strzelając cztery bramki i zapewniając sobie pewne zwycięstwo.

Mecz Preston - Watford w Championship: 1-5

Dziś na stadionie Deepdale odbył się mecz pomiędzy drużyną Preston North End a Watford FC. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszej minuty. Sędzią głównym spotkania był Sunny Singh Gill.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. W 27. minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez W. Keane'a, a asystę zanotował L. Millar. Niestety, radość kibiców Preston nie trwała długo, ponieważ w 42. minucie V. Bayo wyrównał wynik na 1-1. Po pierwszej połowie wynik był remisowy, co zapowiadało emocjonującą drugą część meczu.

Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście. W 46. minucie Matheus Martins strzelił bramkę, dając prowadzenie dla Watford. Następnie, w 53. minucie E. Kayembe zdobył kolejnego gola, a asystę zaliczył T. Dele-Bashiru. W 71. minucie V. Bayo ponownie wpisał się na listę strzelców, a 6 minut później I. Koné ustalił wynik spotkania na 1-5 dla Watford. Gospodarze nie potrafili odnaleźć się po szybkich stratach bramek i musieli pogodzić się z porażką.

Spotkanie obfitowało również w kartki. W drużynie gospodarzy żółte kartki otrzymali Liam Millar, Benjamin Whiteman oraz Milutin Osmajić, natomiast w zespole gości kartoniki zostały pokazane Jamalowi Lewisowi.

Po takim wyniku obie drużyny będą musiały popracować nad aspektem defensywnym. Następne mecze dla Preston to starcia z zespołami Swansea, Leeds i Sheffield Wednesday, natomiast Watford zmierzy się z Blackburn i Bristol City.