Dnia 2023-09-23 14:00 na stadionie Elland Road odbył się mecz pomiędzy Leeds i Watford: wynik końcowy 3-0

Leeds kontra Watford, wynik końcowy 3-0. Dnia 2023-09-23 14:00 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Leeds i Watford.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Leeds a Watford wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: J. Piroe 67' 1-0 D. James S. Byram 70' 2-0 D. James J. Anthony 89' 3-0 G. Rutter

Żółte kartki Leeds: Georginio Rutter 40'

Żółte kartki Watford: Ryan Andrews 43' Daniel Bachmann 67' Vakoun Issouf Bayo 88'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Leeds zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami QPR i Bristol City a Watford zmierzy się z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland i Cardiff.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Georginio Rutter Ryan Andrews wielokrotnie zaserwowały własnym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to spotkania statyczne. Trafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Leeds i Watford jak ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Elland Road.