Watford vs Sunderland, wynik spotkania 2-2

W dniu 2022-09-17 14:00 na stadionie Vicarage Road odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Watford i Sunderland.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Watford oraz Sunderland zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: K. Davis 34' 1-0 A. Alese 45' 1-1 J. Clarke L. O'Nien 62' 2-1 J. Bennette 87' 2-2 P. Roberts

Żółte kartki Watford:

Żółte kartki Sunderland: Patrick Roberts 59' Corry Evans 61' Jewison Bennette 88' Jay Matete 90'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Watford stanie naprzeciw Stoke City, następne spotkania z drużynami Swansea i Blackpool. Kolejno natomiast Sunderland podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Swansea.

Wierni fani śledzą starcia ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Patrick Roberts częstokroć zaserwowały fantastycznym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często zdarza się, że są to mecze nużące. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne faule, spektakularne asysty i bramki, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Watford oraz Sunderland i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Vicarage Road.