Mecz Watford - QPR, wynik końcowy 2-3

Watford - QPR wynik 2-3. Dnia 2022-08-27 14:00 na obiekcie sportowym Vicarage Road odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Watford i QPR.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Watford i QPR wynik to 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

 

Gole strzelali: I. Chair 18' 0-1 S. Johansen K. Sema 27' 1-1 João Pedro C. Willock 34' 1-2 E. Laird João Pedro 50' 2-2 A. Adomah 70' 2-3 K. Paal

Żółte kartki Watford: João Pedro 40' Edo Kayembe 45' Hassane Kamara 84' Christian Kabasele 90'

Żółte kartki QPR: Stefan Johansen 44' Seny Dieng 81' Andre Dozzell 85'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia spotkania - Keith Stroud, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Watford zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Rotherham i Reading a QPR z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Huddersfield.

Oddani kibice futbolu śledzą ciekawe potyczki ligi Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak João Pedro Stefan Johansen nieraz zagwarantowały fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, spektakularne gole i asysty gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to potyczki nużące. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Watford i QPR z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Vicarage Road.