Watford - West Brom, wynik meczu - 2-2

Watford - West Brom wynik 2-2.

Pierwsza część spotkania między Watford a West Brom zakończyła się wynikiem 2-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-09-20 18:45 na obiekcie sportowym Vicarage Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 7. Zmierzyły się Watford oraz West Brom.

Gole strzelali: T. Ince 3' 1-0 I. Louza J. Swift 14' 1-1 J. Wallace 17' 1-2 D. Furlong Matheus Martins 23' 2-2 T. Ince

Żółte kartki Watford: Ryan Porteous 53' Imrân Louza 90'

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 26'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Watford stawi czoła Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Cardiff. Kolejno natomiast West Brom z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Wednesday oraz Birmingham.

W dzisiejszych czasach oddani fani z zapałem śledzą potyczki w lidze Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Ryan Porteous Jayson Molumby często zagwarantowały własnym stałym fanom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami bywają zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki usypiające. Obserwujemy efektowne bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Watford i West Brom oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Vicarage Road.